Acente2 Incoming Plus
#B2C #B2B #Ingoing #Outgoing #Incoming #Otel #Tur #Uçak Bileti #Transfer #XML #Web Servis #Sanal Pos #Operasyon #Muhasebe #Raporlama #Alt Acente Yönetimi #Dinamik Paketleme #SEO #Gelişmiş Otel Arama #Yabancı Dil
Acente2 Incoming Plus, Acente2 sistemlerinin en üst paketidir. Acente2 Profesyonel ve Acente2 Incoming versiyonlarının karışımıdır ve tüm özelliklere sahiptir. Ek olarak web servis alt yapısı ile sizin operatörlerinize XML API vermenize imkan tanır.

Bu versiyon ile tek program kullanarak, ingoing, outgoing ve incoming operasyonu yönetebilirsiniz. Tüm raporları, tüm hesapları, tüm operasyonu tek sistem üzerinden takip edebilirsiniz. Hem son kullanıcıya, he yurtiçi acentelerinize, hem yurtdışı operatörlerinize aynı sistem üzerinden satış yapabilirsiniz. Bankanız ile anlaşarak, sanal poslar üzerinden yurtdışı kredi kartlarının geçmesine izin verebilirsiniz.

XML ile tedarik ettiğiniz ürünleri, çeşitli kar marjları ile acentelerinize satabilirsiniz. Bu şekilde hem kendi ürünlerinizi, hemde diğer operatörlerden temin edilen ürünleri bir arada satabilirsiniz.

Bu sistem size yurtiçi ve yurtdışı için ayrı ayrı SEO yapma ve içerik girme imkanı sunar. Böylece SEO çalışmalarınızda sizi sonuna kadar destekler.

Dilerseniz yurtiçi ve yurtdışı için 2 aynı web sitesi üzerinden faaliyet gösterebilirsiniz. Bu şekilde hem yönetim, hemde raporlama daha kolay olacaktır.

Eğer büyük düşünüyor ve büyük projelere imza atmak istiyorsanız bu sistem tüm ihtiyaçlarınızı tek kalemde karşılayacaktır.
Diğer Versiyonlarıda İnceleyin;

Acente2 XML
Acente2 Light Plus
Acente2 Standart
Acente2 Profesyonel
Acente2 Incoming
Acente2 Incoming Plus

Versiyon özellikleri karşılatırma tablosu için tıklayın
Aradığınızı bulamadınız mı?
Aklınıza takılan bir konu varsa lütfen arayın veya e-posta gönderin
0262 324 67 00 - info@teknoarge.com
Acente2 © 2006 - 2017 Teknoarge Teknoloji Ltd. Şti.
Acente2 Seyahat Acentesi Otomasyonu, Teknoarge Teknoloji tarafından geliştirilmektedir. Tüm hakları Teknoarge Teknoloji'ye aittir.
Bu sayfada yayınlanan hiçbir bilgi kaynak gösterilmeden bir bölümü veya tamamı kopyalanamaz.

Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikası