Acente2 Incoming
#B2B #Incoming #Otel #Tur #Uçak Bileti #Transfer #Sanal Pos #Operasyon #Muhasebe

#Raporlama #Alt Acente Yönetimi #Dinamik Paketleme #Gelişmiş Otel Arama #Yabancı Dil
Incoming acenteleri için tasarlanmış, alt acente paneli ile operatörlerinize şifre verebileceğiniz ve birden çok pazarda faaliyet göstermenize imkan tanıyan bir sistemdir. Bu sistemde B2C son kullanıcı sayfası bulunmuyor, sadece operatörlerinizin giriş yapacağı B2B paneli yer almaktadır. Eğer yurtdışında son kullanıcıya doğrudan satış yapmayı planlamıyorsanız, incoming operayonunuz için harika bir çözüm olacaktır.

Back office programı ile satış, operasyon ve muhasebe modüllerine sahiptir. Dilediğiniz kadar acente grubu ve acente/operatör cari hesabı açabilirsiniz. Yurtdışı operatörlerinizi dilerseniz A-B-C şeklinde, dilerseniz bölgesine göre gruplayabilir, her gruba farklı fiyat, kontenjan, stop-sale girebilirsiniz.

Operatörleriniz, kontenjan durumuna göre doğrudan satın alabilecekleri gibi sor-sat otellerde talep oluşturabilirler. Siz gerekli görüşmeleri yaptıktan sonra talebe kolayca cevap verebilirsiniz. Ayrıca teklif modülü ile operatörlerinize çok hızlı bir şekilde teklif hazırlayıp gönderebilirsiniz. Bu modül sayesinde hergün defalarca hazırladığınız teklifleri zahmetsizce oluşturabilirsiniz.

Sistem birçok yabancı dil ile çalışmaktadır. Şu an İngilizce çeviriler hazır, Rusça, Almanca, Arapça ve Fransızca dilleri için çalışmalar devam ediyor. Ayrıca hazır otel veritabanı sayesinde otellerin içeriklerini İngilizce, Rusça, Almanyca, Arapça ve Fransızca dillerinde hızlıca ekleyebilirsiniz. Hazır gelen metinlerde, sizde istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

Operatörlerinize borçlanma limiti tanımlayabilirsiniz. Bu şekilde firma size, sizin izin verdiğiniz miktarda borçlanabilir, daha fazla borçlanamaz.

Acente2 Incoming, incoming operasyonları için eksiksiz bir yönetim sistemidir.
Diğer Versiyonlarıda İnceleyin;

Acente2 XML
Acente2 Light Plus
Acente2 Standart
Acente2 Profesyonel
Acente2 Incoming
Acente2 Incoming Plus

Versiyon özellikleri karşılatırma tablosu için tıklayın
Aradığınızı bulamadınız mı?
Aklınıza takılan bir konu varsa lütfen arayın veya e-posta gönderin
0262 324 67 00 - info@teknoarge.com
Acente2 © 2006 - 2017 Teknoarge Teknoloji Ltd. Şti.
Acente2 Seyahat Acentesi Otomasyonu, Teknoarge Teknoloji tarafından geliştirilmektedir. Tüm hakları Teknoarge Teknoloji'ye aittir.
Bu sayfada yayınlanan hiçbir bilgi kaynak gösterilmeden bir bölümü veya tamamı kopyalanamaz.

Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikası