Acente2 Light Plus
#B2C #Ingoing #Otel #Tur #Uçak Bileti #Transfer #XML #Sanal Pos #Raporlama #SEO
Oteller ile kendiniz anlaşıyor ve/veya kendi kültür turunuzu düzenliyorsanız ve ürünlerinizi/hizmetlerinizi web sitenizden tanıtmak/satmak istiyorsanız Light Plus versiyon sizin için yeterli olacaktır. Bu sistemde muhasebe ve operasyon modülleri bulunmuyor, sadece satış odaklı bir sistemdir. Sanal pos desteği ile online rezervasyona imkan tanır, eğer sanal pos kullanmak istemiyorsanız müşterileriniz rahatlıkla talep gönderebilir. Kredi kartına kolaylıkla taksit yapabilir, vade farkları ekleyebilirsiniz.

Sisteme dilediğiniz kadar otel ve kültür turu yükleyebilir, dilediğiniz kadar tarih, periyot, fiyat girebilirsiniz. Sistem otellerde erken rezervasyon dönemi ve aksiyon girişine imkan tanır, otomatik periyot geçişleri yapar ve web sitenizde fiyat hesaplanmasını sağlar. Müşteriniz sizi aramadan sitenizden fiyat hesaplayabilir ve satın alabilir.

Yapılan satışlar, satış listesinde listelenir ve satış detay bilgileri size e-posta ile gönderilir. Sistem müşteriye rezervasyon onay maili gönderir ancak voucher göndermez. Operasyon yönetimi ve takibi olmadığı için bu tür işlemleri, kontenjan durumunu kontrol ettikten sonra sizin yapmanız gerekmektedir. Şu an operasyonunuzu nasıl takip ediyorsanız, örneğin excel tabloları kullanıyorsanız, aynı şekilde devam edebilirsiniz.

Bu versiyonda size örnek tasarımlar sunulacak ve tasarımlar üzerinden ufak değişiklikler yapılarak kullanılacaktır. Acente2 XML'in sahip olduğu tüm özelliklere bu sistemde sahiptir. Örneğin otelleri Hotelspro'dan alırken, turları kendiniz ekleyebilirsiniz. XML entegrasyonları bu versiyonda ekstra modül olarak yer almaktadır.
Diğer Versiyonlarıda İnceleyin;

Acente2 XML
Acente2 Light Plus
Acente2 Standart
Acente2 Profesyonel
Acente2 Incoming
Acente2 Incoming Plus

Versiyon özellikleri karşılatırma tablosu için tıklayın
Aradığınızı bulamadınız mı?
Aklınıza takılan bir konu varsa lütfen arayın veya e-posta gönderin
0262 324 67 00 - info@teknoarge.com
Acente2 © 2006 - 2017 Teknoarge Teknoloji Ltd. Şti.
Acente2 Seyahat Acentesi Otomasyonu, Teknoarge Teknoloji tarafından geliştirilmektedir. Tüm hakları Teknoarge Teknoloji'ye aittir.
Bu sayfada yayınlanan hiçbir bilgi kaynak gösterilmeden bir bölümü veya tamamı kopyalanamaz.

Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikası