Acente2 Profesyonel
#B2C #B2B #Ingoing #Outgoing #Otel #Tur #Uçak Bileti #Transfer #XML #Web Servis

#Sanal Pos #Operasyon #Muhasebe #Alt Acente Yönetimi #SEO #Dinamik Paket

#Gelişmiş Otel Arama #Raporlama
Sektörün profesyonelleri için geliştirilen versiyondur. Acente2 Standart paketin sahip olduğu tüm özelliklere ek olarak yurtdışı tur sistemi, alt acente sistemi, dinamik paket sistemi ve gelişmiş otel arama sistemi içerir.

Dinamik paket sistemi ile müşteriniz otelini, uçak biletini ve transferini aynı anda tek ödeme ile alabilir. Tek tek üründen kar etmek yerine, sepet üzerinden kar edersiniz.

Alt acente sistemi ile acentelerinize şifre verebilir ve web sitenizdeki acente panelinden sizin ürünlerinizi, onlara özel komisyon oranları ile almalarını sağlayabilirsiniz. Cari hesap takibi, talep oluşturma, talep cevaplama, sohbet ekranları ile acenteleriniz ile aranızdaki tüm işlemleri kayıt altında tutabilirsiniz.

Oteller için gelişmiş arama sistemi, otel özelliklerine göre filtreleme seçenekleri içerir ve toplam konaklama fiyatları daha otel araması yapılırken hesaplanmış olur. Ayrıca otellerin yerlerini arama ekranında otel üzerinde gösterebilirsiniz.

Muhasebe sistemi alt acente ve out going için gerekli muhasebe ekranlararına sahiptir. Komisyon hesapları, yurtdışı hizmetlerinin KDV farklılıkları gibi birçok detay bu sistemde mevcuttur. Bu sistemde acente grupları oluşturabilirsiniz. Acente gruplarına özel fiyat girebilir, kontenjan belirtebilir veya komisyon oranı tanımlayabilirsiniz.

Acente2 profesyonel ile firmanıza özel tasarım yapılır. Tasarım üzerinde dilediğiniz değişiklik yapabilir ve dilediğiniz şekilde kendiniz eklemeler yapabilirsiniz. Bu versiyon ile birlikte XML entegrasyonları kullanabilirsiniz. Hotelspro otel ve iati.com uçak bileti XML sistemlerini kullanabilirsiniz. XML üzerinden gelen ürünleri, alt acentelerinize satabilirsiniz. Örneğin acenteniz oteli sizde alırken, uçak biletini XML entegrasonu kullanılarak iati.com üzerinden alabilir. Ancak acente işlemin bu şekilde ilerlediğini bilmez. Aynı şekilde IATA üyesi iseniz Galileo GDS üzerinden bilet satabilirisniz. XML entegrasyonları bu versiyonda ekstra modül olarak yer almaktadır.

Acente2 Standart size gelişmiş bir SEO alt yapısı sunar. Sistem site içi SEO çalışmaları konusunda son derece yetkindir ve birçok başarılı örneği bulunmaktadır.
Diğer Versiyonlarıda İnceleyin;

Acente2 XML
Acente2 Light Plus
Acente2 Standart
Acente2 Profesyonel
Acente2 Incoming
Acente2 Incoming Plus

Versiyon özellikleri karşılatırma tablosu için tıklayın
Aradığınızı bulamadınız mı?
Aklınıza takılan bir konu varsa lütfen arayın veya e-posta gönderin
0262 324 67 00 - info@teknoarge.com
Acente2 © 2006 - 2017 Teknoarge Teknoloji Ltd. Şti.
Acente2 Seyahat Acentesi Otomasyonu, Teknoarge Teknoloji tarafından geliştirilmektedir. Tüm hakları Teknoarge Teknoloji'ye aittir.
Bu sayfada yayınlanan hiçbir bilgi kaynak gösterilmeden bir bölümü veya tamamı kopyalanamaz.

Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikası