Acente2 Standart
#B2C #Ingoing #Otel #Tur #Uçak Bileti #Transfer #XML #Sanal Pos #Operasyon

#Muhasebe #Raporlama #SEO
Standart versiyon, iç pazarda (ingoing) çalışan, oteller ile kendi anlaşan, kendi turlarının düzenleyen ve satan acenteler içindir. Online rezervasyon sistemi bulunur ve sanal poslarınızı sisteminize yükleyebilirsiniz. Back office programı ile satış, operasyon ve muhasebe modüllerini içerir.

Kendi anlaştığınız otelin kontratını sisteme girin ve satışa başlayın. Kontenjanınız varsa sistem otomatik olarak satışı yapacaktır, kontenjan yoksa sor-sat mantığı ile çalışır ve satmadan önce size sorar. 100 oteliniz varsa, 10 tanesini kontenjanlar bitene kadar sat şeklinde ayarlabilir, diğer 90 tanesini sor-sat şeklinde çalıştırabilirsiniz.

Acente2 kültür turu/paket tur operasyonu konusunda piyasanın en gelişmiş sistemidir. Kalem kalem maliyet takibi yapabildiğiniz gibi, gerçekleşen tur maliyetlerini de kolaylıkla sisteme girebilirsiniz. Rezervasyon sırasında müşteri odalama listesini kendisi oluşturabilir. Eğer 3 yıldız konaklama için farklı, 4 yıldız konaklama için farklı fiyatlarınız varsa müşterini dilediği konaklama şeklini kendisi seçebilir. Kontenjanı kontrolü sistem tarafından yapılır, haliyle kolaylıkla kontenjan problemi yaşamadan satış yapabilirsiniz. Satın alma işlemlerinden sonra müşterinize otomatik olarak voucher gönderilir.

Muhasebe modülü ile fatura kesebilir, cari hesaplarınızı görebilir, kapora ödenmiş bakiyeli satışlarınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz. Muhasebe raporları size oldukça detaylı bilgiler sunmaktadır, hangi otelden ne kadar satışınız var, hangi turdan ne kazandınız kolaylıkla görebilirsiniz. Müşteri iadeleri, personel prim raporları, personel kasa takibi, banka hesap hareket tabiki vb birçok bilgi ekranı yer almaktadır.

Bu sistemde herşey otomatiktir. Sistem belirli bir düzen içinde çalışır, fabrikalardaki üretim bandı gibi düşünebilirsiniz, rezervasyon bir uçtan girer, diğer uçtan çıkar.

Acente2 Standart ile size web şablonlarımız sunulacaktır. Dilediğiniz tasarım size özel geliştirilecek ve firmanıza göre özelleştirilmiş olacaktır. Bu versiyon ile birlikte XML entegrasyonları kullanabilirsiniz. Hotelspro otel ve iati.com uçak bileti XML sistemlerini kullanabilirsiniz. XML entegrasyonları bu versiyonda ekstra modül olarak yer almaktadır.

Acente2 Standart size gelişmiş bir SEO alt yapısı sunar. Sistem site içi SEO çalışmaları konusunda son derece yetkindir ve birçok başarılı örneği bulunmaktadır.
Diğer Versiyonlarıda İnceleyin;

Acente2 XML
Acente2 Light Plus
Acente2 Standart
Acente2 Profesyonel
Acente2 Incoming
Acente2 Incoming Plus

Versiyon özellikleri karşılatırma tablosu için tıklayın
Acente2 © 2006 - 2017 Teknoarge Teknoloji Ltd. Şti.
Acente2 Seyahat Acentesi Otomasyonu, Teknoarge Teknoloji tarafından geliştirilmektedir. Tüm hakları Teknoarge Teknoloji'ye aittir.
Bu sayfada yayınlanan hiçbir bilgi kaynak gösterilmeden bir bölümü veya tamamı kopyalanamaz.

Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikası