Acente2 XML
#B2C #Ingoing #XML #Otel #Tur #Uçak Bileti
Acente2 XML, otel xml, tur xml ve uçak xml alt yapısına sahip bir sistemdir. Acente2 tarafından geliştirilen XML entegrasyonlarını kullanarak çok hızlı bir şekilde web sitenizi çalışır hale getirebilirsiniz. Eğer otel, tur anlaşmaları kendiniz yapmıyor ve başkasının ürünlerini satıyorsanız, örneğin hotelspro'nun alt acentesi iseniz onların otellerini kendi sitenize otomatik çekebilir, fiyatları güncelleyebilir ve online rezervasyon alt yapısı ile satışını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bu versiyon kendi ürünleriniz için online rezervasyon sistemi içermez, kendi otel ve turlarınızı sisteme yükleyemezsiniz. Aynı zamanda kendi sanal poslarınızı bu sistemde kullanamazsınız, XML servisini hangi firmadan alıyorsanız o firmanın sanal pos sistemi kullanılır, siz komisyonunuzu o firmadan alırsınız. Suya sabuna dokunmadan komisyon kazanırsınız.

Örnek bir uygulama şu şekilde olabilir. Oteller için Hotelspro ile anlaşırsanız, firma size XML şifrelerini iletir. Siz bu şifreleri bize iletirsiniz ve geri kalan tüm işlemleri biz tamamlarız. Oteller web sitenizde listelenir ve doğrudan satışa hazır hale gelir. Müşteriniz web sitenizden otel satın aldığında ödemesini Hotelspro tarafından sağlanan, sizin logonuz ile çalışan bir ödeme sayfasına yönlendirilir. Müşteriniz ödemesini tamamladığında, siz bu satışı size ait hotelspro panelinde görebilirsiniz. Komisyonunuzu almak için Hotelspro'ya fatura kesip tahsil edersiniz. Acente2 hiçbir şekilde iki firma arasındaki muhasebesel işlemlere dahil olmaz, sadece iki firma arasındaki teknik konuları çözer.

Uçak bileti için iati.com XML servisini kullanabilirsiniz. Tur XML sistemi geliştirme aşamasındadır. Tüm XML entegrasyon sistemlerinin çalışma mantığı yukarıdaki örnek gibi olacaktır.

Bu versiyonda size örnek tasarımlar sunulacak ve tasarımlar üzerinden ufak değişiklikler yapılarak kullanılacaktır. Bu sisteme herhangi bir iframe kullanılmaz veya müşteriniz tekrar sizin sitenize dönmemek üzere başka bir web sitesine yönlendirilmez. Sitenize gelen kişiler ürünlerin başka bir firmadan geldini anlamaz.

Bu sistemde aşağıdaki firmaların XML alt yapıları hazırdır, diğer firmalar için çalışmalar yapılmaktadır.

  • Hotelspro.com
  • Iati.com

Eğer IATA üyesi iseniz ve Galileo GDS üzerinden uçak bileti satmak istiyorsanız lütfen bizimle görüşün.
Diğer Versiyonlarıda İnceleyin;

Acente2 XML
Acente2 Light Plus
Acente2 Standart
Acente2 Profesyonel
Acente2 Incoming
Acente2 Incoming Plus

Versiyon özellikleri karşılatırma tablosu için tıklayın
Aradığınızı bulamadınız mı?
Aklınıza takılan bir konu varsa lütfen arayın veya e-posta gönderin
0262 324 67 00 - info@teknoarge.com
Acente2 © 2006 - 2017 Teknoarge Teknoloji Ltd. Şti.
Acente2 Seyahat Acentesi Otomasyonu, Teknoarge Teknoloji tarafından geliştirilmektedir. Tüm hakları Teknoarge Teknoloji'ye aittir.
Bu sayfada yayınlanan hiçbir bilgi kaynak gösterilmeden bir bölümü veya tamamı kopyalanamaz.

Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikası