Satış Kanallarınızı Çoğaltın
Acenteler sizin ürünlerinizi satsın, hem onlar hem siz, birlikte kazanın
Acente2 Alt Acente Sistemi

Alt acente sistemi web sitenizde şifre ile girilen bir bölümdür. Şifre verdiğiniz acenteler, kurumlar, kişiler bu panele giriş yapıp, onlar için tanımladığınız komisyon oranları ile ürünlerinizi satın alabilirler. Dilerseniz net fiyat, dilerseniz komisyonlu fiyat verebilirsiniz. Acenteler ödemeleri kredi kartı ile yapabilirler veya onlara tanımlayacağınız limite kadar borçlanabilirler.

Her otel ve tur için farklı komisyon oranları belirleyebilirsiniz. Bu komisyon oranları acenteye özel olabilir, örneğin A oteli X acentesine %10 komisyonlu iken, aynı otel Y acentesine %8 komisyonlu olabilir. Aynı şekilde B oteli tüm acenteler için sabit %5 komisyonlu olabilir. Aynı özellik tur içinde geçerlidir.

Acenteler paneli kullanarak parçalı ödeme yapabilir, örneğin aynı anda 3 farklı kart ve farklı taksit oranları ile ödeme yapabilirler. Cari hesap ve raporlar ekranında satış durumlarını takip edebilir ve ödeme planlarını görebilirler.

Acente2 © 2006 - 2017 Teknoarge Teknoloji Ltd. Şti.
Acente2 Seyahat Acentesi Otomasyonu, Teknoarge Teknoloji tarafından geliştirilmektedir. Tüm hakları Teknoarge Teknoloji'ye aittir.
Bu sayfada yayınlanan hiçbir bilgi kaynak gösterilmeden bir bölümü veya tamamı kopyalanamaz.

Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikası