E-Fatura
Faturalarınızı e-posta ile gönderin, kargo maliyetlerini unutun.
Acente2 E-Fatura Sistemi

Acente2 ile Uyumsoft ortaklığı ile geliştirilen E-Fatura sistemimiz ile tanışın. Tüm faturalarınızı elektronik ortamda kesin, saklayın ve e-posta ile gönderin.

Şirketinizi yeni mi kurdunuz? Hiç sorun değil, yeni düzenleme ile 10 milyon TL ve altında ciroya sahip kurumlarda e-faturayı kullanabiliyor. Kamu SM'den alacağınız bir mali mühür ve Uyumsoft ile yapacağınız bir sözleşme ile kolayca E-Fatura sistemine katılabiliriz.

E-Fatura Size Neler Kazandırır?

  1. Fatura göndermek için kargo maliyetini olmaz, e-posta göndermeniz yeterlidir. Müşterinin adresinin yanlış olması, kargo firmasının adresi bulamaması gibi bir derdiniz olmaz. Yılda 1000 fatura gönderiyorsanız ve kargo maliyetiniz 5 TL ise, doğrudan 5000 TL'lik masraftan kurtulmuş olursunuz. Bu parayı reklam için harcayın ve para kazanın.
  2. Fatura saklama derdiniz olmaz, faturalarınız Uyumsoft tarafından 5 yıl boyunca elektronik ortamda saklanır.
  3. Fatura koçanı bastırmanıza gerek yok, faturanızı yazdırmanız gerekirse sıradan bir A4 kağıda çıktı almanız yeterlidir.

Nasıl Başvurulur?

  1. Kamu SM'den mali mühür alınız: http://mm.kamusm.gov.tr/surecler/#basvuru_sureci
  2. Uyumsoft ile üyelik anlaşması imzalayınız: www.i-donusum.com.tr

Bu adımları tamamladıktan sonra Acente2 E-Fatura modülünü satın almanız gerekmektedir. Ardından e-fatura sistemini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.Acente2 © 2006 - 2017 Teknoarge Teknoloji Ltd. Şti.
Acente2 Seyahat Acentesi Otomasyonu, Teknoarge Teknoloji tarafından geliştirilmektedir. Tüm hakları Teknoarge Teknoloji'ye aittir.
Bu sayfada yayınlanan hiçbir bilgi kaynak gösterilmeden bir bölümü veya tamamı kopyalanamaz.

Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikası