Hotelspro Otellerini Kendi Web Sitenizde Satın
XML entegrasyonu ile otelleri kolayca ekleyin ve satın
  • Hemen Başlayın

    Acente2, Hotelspro XML entegrasyonu ile binlerce oteli çok hızlı şekilde web sitenize ekler. Otellerin tanıtım bilgileri, fotoğrafları, fiyatlar zahmetsizce web sayfanıza yüklenir. Bizim, sizin için geliştireceğimiz web tasarımlar ile kendi özgün web sitenizde hemen satışa başlayabilirsiniz.
  • SEO Desteği

    Acente2, XML entegrasyonu ile gelen tüm veriyi sizin yönetebileceğiniz ekranlara iletir. Bu şekilde otelleriniz için özgün içerikler girebilir, fotoğrafları değiştirebilir ve sitenizi arama motorlarında ön sıralarda çıkabilirsiniz. Dilerseniz reklam verip satışlarınızı arttırabilirsiniz.
  • Online Rezervasyon

    Hotelspro XML entegrasyonu ile otellerinizi online rezervasyon ile satabilirsiniz. Müşteriniz ödemeyi, Hotelspro sanal poslarına yapar ancak ödemeyi oraya yaptığını anlamaz. Hotelspro'nun sunduğu ödeme entegrasyon sistemi ile kendi markanızı arka plana atmadan yüksek cirolar elde edebilirsiniz.
Entegrasyon Nasıl Çalışır?

XML entegrasyonu için öncelikle Hotelspro müşteri temsilciniz ile görüşmelisiniz. Acente2, siz Hotelspro ile XML anlaşması yaptıktan sonra entegrasyon işlemlerine başlayabilir. Tüm anlaşmalar, tüm komisyon hesaplamaları ve tüm ödemeler Hotelspro ile sizin aranızdadır, Acente2 otel satışı kaynaklı finansal işlemlere dahil ve taraf değildir.

Hotelspro ile anlaşma yaptıktan sonra oradan XML API kodlarını alacaksınız, entegrasyon için bu kodları bize göndermeniz yeterlidir. Web tasarım için biz size çeşitli örnekler gönderiyoruz ve dilediğiniz tasarımı sizin için düzenleyip sitenizi çalışır hale getiriyoruz.

Örnek siteler: www.heptatilolsun.com, www.tatilbizde.com

Fiyat Teklifi Gönderelim
Demo ve fiyat teklifi bilgilerini size iletebilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurun ve bize gönderin.

Ad Soyad:
Telefon:
E-Posta:
Acente Adı:
Web Site Adresi:
İlgilendiğiniz Versiyon:
Sayıyı Yazın:
Acente2 © 2006 - 2017 Teknoarge Teknoloji Ltd. Şti.
Acente2 Seyahat Acentesi Otomasyonu, Teknoarge Teknoloji tarafından geliştirilmektedir. Tüm hakları Teknoarge Teknoloji'ye aittir.
Bu sayfada yayınlanan hiçbir bilgi kaynak gösterilmeden bir bölümü veya tamamı kopyalanamaz.

Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikası