Hesap Kitap Yapanlara
Muhasebe sistemi ile cari hesaplarınızı tutun, fatura kesin, ödemelerinizi takip edin.
Acente2 Muhasebe Sistemi

"Ne kadar ciro yaptık", "Ne kadar kar ettik", "En çok ne sattık" vb sorunların cevapları Acente2 muhasebe sisteminden alabilirsiniz. Acente2 ön muhasebe hizmeti sağlar, resmi muhasebe tutmaz. Satışları takip edebilir, fatura kesebilir, cari hesap dökümlerini görebilirsiniz.

Satışı yapılan ve operasyonu tamamlanan otel rezervasyonları muhasebe ekranındaki otel ödemeleri ekranına gelir, bu ekranda gün gün nereye ne kadar ödeyeceğinizi görebilirsiniz. Değişiklik yapılan rezervasyonlarda otele yapılacak ek ödemeleri veya maliyet düşmüşse otele borç yazılacak tutarları yine bu ekrandan takip edebilirsiniz.

Kasanızı tutabilir, hesap hareketleri ve pos cihazlarınızı takip edebilirsiniz. Örneğin pos cihazlarında blokede bekleyen tahsilatların ne zaman çözüleceğini tek bir ekrandan görmeniz mümkün. Personel maaşları, kira, aidat gibi sabit giderler, elektrik su faturalarını sisteme girebilir, raporlarını alabilirsiniz.

Raporlar bölümünde satış raporları, ciro, karlılık, vb detayları inceleyebilirsiniz.

Bakiyeleri satışların listesi, şirketinize ait kredi kartlarını takibi, alt acenteleriniz komisyon hesapları, müşteriniz otele girişte ödeme yapmışsa otelden alacağınız komisyonlar, otellerden ve diğer tedarikçilerden gelmesi beklenen faturalar vb birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Acente2 © 2006 - 2017 Teknoarge Teknoloji Ltd. Şti.
Acente2 Seyahat Acentesi Otomasyonu, Teknoarge Teknoloji tarafından geliştirilmektedir. Tüm hakları Teknoarge Teknoloji'ye aittir.
Bu sayfada yayınlanan hiçbir bilgi kaynak gösterilmeden bir bölümü veya tamamı kopyalanamaz.

Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikası