Artık Reklama Para Vermeyin
SEO yapın, müşteri başı reklam maliyetinizi düşürün
  • Sınırsız SEO Yapın

    Arama motorlarında ön sırada çıkmak için yapılan çalışmalara "search engine optimization - SEO" denir. Sitenize ne kadar çok doğru SEO yaparsanız, o kadar ön sıraya çıkarsınız. Ön sırada çıkmak size daha çok bedava müşteri getirecektir. Haliyle daha çok SEO, daha çok bedava müşteri anlamına gelir. Acente2 size her sayfanız için ayrı ayrı SEO çalışması yapmanız için yardımcı olur, böylece daha sonuç odaklı çalışmalar yapabilirsiniz.
  • Site İçi SEO

    SEO çalışmaları "site içi" ve "site dışı" olarak iki ayrı başlıkta incelenir. Site için SEO, url, title, description, meta tag gibi temel çalışmaların yanı sıra etiket bulutu, yorum, editör yorumları, sitemap hazırlama gibi destekleyici unsurlar içerir. Sitenizin özgün olması için her türlü alt yapı elinizde bulunuyor. Google web master araçlarına bağlantı vb detaylar standart olarak geliyor. Site için SEO çalışması ile sitenizi iyi yerlere getirmeniz mümkün.
  • SEO Performans Ölçümü

    Acente2 alt yapısını kullanıp site içi SEO çalışmanızı yaptınız, başka firmalardan destek alarak site dışı SEO çalışmanızı yaparken çalışmaların sonuçlarını öğrenmek isterseniz Teknoarge tarafından geliştirilen "SEO performans ölçümü" sistemi ile kelimelere göre sıra değişimlerinizi takip edebilirsiniz. Bu sistem kelime kelime kontroller yapar ve size haftalık rapor çıkartır. İlk 2 hafta için ücretsiz olan bu servis sonraki haftalarda ücretlidir.
Hergün 1000 Kişi Sitenize Bedavadan Giriyor
SEO uzun soluklu bir çalışmadır. Bugünden yarına bir yere gelmeniz mümkün değil ancak 6-12 aylık çalışma ile hergün 1000 kişi siz reklama herhangi bir ödeme yapmadan sitenize gelebilir. Günde 1000 kişi, ortalama 2 rezervasyon demektir.
Yani ayda 60 rezervasyon, reklamsız, maliyetsiz.
Acente2 © 2006 - 2017 Teknoarge Teknoloji Ltd. Şti.
Acente2 Seyahat Acentesi Otomasyonu, Teknoarge Teknoloji tarafından geliştirilmektedir. Tüm hakları Teknoarge Teknoloji'ye aittir.
Bu sayfada yayınlanan hiçbir bilgi kaynak gösterilmeden bir bölümü veya tamamı kopyalanamaz.

Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikası