Sitenizi Kendi Sunucunuzda Çalıştırın
Kendi işimi kendim görürüm diyenlere
 • Ücretsiz Sunucu Hizmeti

  Acente2 web siteniz için 5 GB alan, 50 GB aylık trafik kotasına sahip bir hosting paketini ilk yıl ücretsiz olarak sağlamaktadır. Sonraki yıllarda 300 TL ücret karşılığında bu hizmeti almaya devam edebilirsiniz.
 • Kendi Sunucumu Kullanmak İstiyorum

  Acente2 bizim sunucularımızda nasıl çalışıyorsa sizin sunucuzda da aynı şekilde çalışacaktır. Acente2'yi kendi sunucunuzda çalıştırmak istiyorsanız aşağıdaki bahsedilen teknik şartları yerine getirmelisiniz.
 • Yoğun Kullanım

  Sitenizin günlük ziyaretçi sayısı 20.000 kişi üzerinde olmaya başladığında ücretsiz sağlanan hizmet yeterli olmayacaktır. Bu durumda kendi sunucunuzu kullanmanız gerekir, kurulum personelimizce yapılır.
 1. Sunucuda gerekli şu şekildedir; Apache 2.x veya eşdeğer web sunucusu, PHP 5.3.x veya daha üstü PHP yorumlayıcı, MySQL veritabanı, FTP sunucusu. Acente2 bazı fonksiyonlarında cPanel kontrol panelinin özelliklerini kullanmaktadır. Sunucu yönetimi için cPanel kullanılması tavsiye edilir.
 2. Kendi sunucunuzu kullanmak isterseniz, sunucu yönetimini kendini yapmanız gerekir. Teknoarge sunucu yönetimi hizmet vermez.
 3. Kendi sunucunuzu kullanmak isterseniz, güvenlik problemlerini sunucuyu kiraladığınız yer ile görüşüp çözmelisiniz. Örneğin sunucunuza DDOS saldırısı gelirse bununla ilgili firewall hizmetini sunucuyu kiraladığınız yerden satın almalısınız. Teknoarge bu konuda biz çözüm üretemez.
 4. Kendi sunucunuzu kullanmak isterseniz, sunucu yedekleme hizmeti mutlaka satın almasınız. Harddisk problemi, sunucu arızası vb durumlarda yedeklenmemiş verileriniz kaybolabilir.
 5. Ücretsiz sunucu hizmetinde aylık 50 GB trafik kotası bulunmaktadır. Kota aşımı durumunda her GB 0.50 TL ile ücretlendirilir.
 6. Acente2'yi kendi sunucunuza kurmak için Teknoarge'ye olan tüm borçlarınızı ödemeniz veya kalan bakiyeye karşılık şirketize ait çek kesmeniz gerekmektedir.
Acente2 © 2006 - 2017 Teknoarge Teknoloji Ltd. Şti.
Acente2 Seyahat Acentesi Otomasyonu, Teknoarge Teknoloji tarafından geliştirilmektedir. Tüm hakları Teknoarge Teknoloji'ye aittir.
Bu sayfada yayınlanan hiçbir bilgi kaynak gösterilmeden bir bölümü veya tamamı kopyalanamaz.

Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikası