Size Özel Web Tasarım
Sitenizin tasarımını kendizine göre değiştirin
  • Ücretsiz Web Tasarım

    Acente2 web sistemleri ile birlikte web sitenizin tasarımı da yapılmaktadır. Tasarım süreçlerinde öncelikle nasıl bir web sitesi istediğinizi öğreniyoruz, isteklerinize göre photoshop çalışması yapıyoruz ve siz onay verdikten sonra HTML CSS uygulamasını yapıyoruz. Firmanızın kurumsal renkleri ile size özel bir tasarım çıkarıyoruz.
  • Kendi Sitenizi Kendiniz Tasarlayın

    Sitenizi kendiniz tasarlayabilirsiniz. Eğer HTML CSS tecrübesi olan bir personeliniz varsa web tasarım dökümanlarımızı inceleyip kısa sürede kendi tasarımını oluşturabilir. Bu şekilde sitenizi dilediğiniz şekilde zenginleştirebilir, tüm kontrolü elinize alabilirsiniz. Yapacağınız tasarım çalışmalarında size destek veriyoruz.
  • Site Yönetimi

    Acente2'de web sitenizin her noktası admin panelinden yönetilebilir. Ana sayfa, reklam alanları, kategori sayfaları, detay sayfalar, menüler, metinler, sıralamalar, mesajlar, uyarılar vb herşey için panelde bir bölüm mevcuttur. İlgili bölümü güncelleyip anında değişiklik yapabilir ve sitenize müdahale edebilirsiniz.

Ek Bilgiler:

Sitenizin tasarımını kendiniz yapmak istediğinizde size tasarım dosyalarının bulunduğu dizinlerin FTP şifreleri verilir. Yapacağınız değişiklikler tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Siteniz bozulursa Teknoarge sadece ilk haline döndürmeyi taahhüt eder. Bunun dışında neyi nasıl yapılabileceği ile ilgili personelinize destek verilecektir.
Acente2 © 2006 - 2017 Teknoarge Teknoloji Ltd. Şti.
Acente2 Seyahat Acentesi Otomasyonu, Teknoarge Teknoloji tarafından geliştirilmektedir. Tüm hakları Teknoarge Teknoloji'ye aittir.
Bu sayfada yayınlanan hiçbir bilgi kaynak gösterilmeden bir bölümü veya tamamı kopyalanamaz.

Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikası