#YeniSezon / Acente2 Incoming

 • 10 Kullanıcı paketi özel fiyatı 24500 TL / Yıl
 • 10 kullanıcı paketi ile kurumsal web sitesi ücretsiz
 • 10 kullanıcı paketine özel %50 peşinat ile hemen alın, kalanı 3 ay sonra ödeyin
 • 15 gün ücretsiz deneme imkanı *
 • 15 gün ücret iade garantisi *

Sizi Arayalım

Acente2 Incoming paket, incoming acenteleri için tasarlanmış, B2B paneli ile operatörlerinize/alt acentelerinize şifre verebileceğiniz ve birden çok pazarda faaliyet göstermenize yardımcı olan Acente2 versiyonudur. Yurtdışındaki acentelerinize şifre verebilir ve onların tüm satın alma işlemlerini sizin kendi B2B paneliniz üzerinden yapmalarını sağlayabilirsiniz. Acentelere sürekli fiyat vermek zorunda kalmazsınız. Eğer yurtdışında son kullanıcıya doğrudan web sitesi üzerinden satış yapmıyorsanız, müşterileriniz size telefon, eposta, whatsapp ile ulaşıyor ve/veya doğrudan acenteler ile çalışıyorsanız Acente2 Incoming seyahat acenteniz için harika bir çözüm olacaktır.

Kimler İçin

 • Incoming yapan seyahat acenteleri
 • Yurtdışındaki acentelerine şifre ile panel erişimi vermek isteyen acenteler
 • Operasyon ve muhasebesini sistem üzerinde tutmak isteyen incoming acenteleri

Neler Var

 • A2 Back Office
 • A2 Cloud
 • A2 B2B (5 kullanıcı ve üstü için)
 • A2App
 • Çoklu dil desteği (Arapça gibi sağdan sola yazılan diller dahil)
 • Çoklu pazar desteği
 • Çoklu para birimi desteği
 • Ücretsiz kurumsal tanıtım sitesi
 • Sanal pos entegrasyonu

Neler Yok

 • İç pazar operasyon sistemleri

Opsiyonel Özellikler

 • B2C e-ticaret web sitesi
 • Otel, tur ve uçak bileti için XML entegrasyonları

Opsiyonel özellikle paket fiyatına dahil değildir, ek ücret ödenerek satın alınabilir.

Fiyat Listesi

Acente2 Incoming paketi kiralayabilirsiniz. Kiralama ücretleri kullanıcı başına hesaplanmaktadır.

Kullanıcı Sayısı
Yıllık
5-9
3000 TL / Kullanıcı
10
3000 TL 2450 TL / Kullanıcı
11 - 20
2500 TL / Kullanıcı

 

#YeniSezon kampanyası kapsamında 10 kullanıcı paketi özel fiyatı: Kullanıcı başı 2450 TL / Yıl
(Yıllık toplam 24500 TL)

B2B alt acente paneli, 5 kullanıcı ve üstü kiralamalar için ücretsiz olarak sunulmaktadır. Her kullanıcıya karşılık 10 alt acente hesabı açılabilir. Örneğin 5 kullanıcı için 50 alt acente hesabı açabilirsiniz.

Neler Yapılabilir

Bu sistem ile tüm incoming operasyon ve muhasebenizi Acente2 sistemleri üzerinden takip edebilir, yönetebilir ve raporlayabilirsiniz. Acente2 Incoming daha çok operasyon ve muhasebe üzerine odaklanmış bir versiyondur. Yurtdışı operatörleriniz/alt acentelerinize şifre verebileceğiniz bir B2B paneline sahiptir. Acenteleriniz doğrudan bu paneli kullanarak rezervasyon yapabilir veya siz onlar adına rezervasyon açabilirsiniz. B2B paneli içinde sanal pos kullanımı mümkündür, bu şekilde cari çalışmadığınız acentelere kredi kartı ile ödeme imkanı sağlayabilirsiniz.

Acente2 Incoming ile hem VIP, hemde grup rezervasyonları alabilir, operasyonları yönetebilirsiniz. Otel, paket tur, transfer ve araç tahsis işlemlerinizi rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Tüm satışlar için ayrı ayrı maliyet raporu alabilir ve karlılık durumunuzu görebilirsiniz.

A2 Back Office programı satış, operasyon ve muhasebe modüllerine sahiptir. Dilediğiniz kadar acente grubu ve acente/operatör cari hesabı açabilirsiniz. Yurtdışı operatörlerinizi dilerseniz A-B-C şeklinde, dilerseniz bölgesine göre gruplayabilir, her gruba farklı fiyat, kontenjan, stop-sale girebilirsiniz. Bir otel bir grup acente için 100 $ iken, diğer grup acente için 95$ olabilir. Aynı fiyatlama sistemleri paket turlar ve transfer ücretleri içinde yapılabilir.

Operatörleriniz, kontenjan durumuna göre doğrudan satın alabilecekleri gibi sor-sat otellerde talep oluşturabilirler. Siz gerekli görüşmeleri yaptıktan sonra talebe kolayca cevap verebilirsiniz. Ayrıca teklif modülü ile operatörlerinize çok hızlı bir şekilde teklif hazırlayıp gönderebilirsiniz. Bu modül sayesinde hergün defalarca hazırladığınız teklifleri zahmetsizce oluşturabilirsiniz. Örneğin acenteniz size 40 kişilik bir grup için içinde otel, tur, transfer olan bir rezervasyon talebi gönderebilir. Bu talep sistemlerinize düşer ve eğer daha önce fiyat girilmişse fiyat anında hesaplanır. Dilerseniz manuel fiyat girişi yapıp müşterinize geri dönüş yapabilirsiniz. Bu şekilde birçok işlem otomatik olarak yürütülmüş olur.

Operatörlerinize borçlanma limiti tanımlayabilirsiniz. Bu şekilde firma size, sizin izin verdiğiniz miktarda borçlanabilir, daha fazla borçlanamaz. Yeni işlem yapılması için ya size ödeme yaparlar yada siz limiti yükseltirsiniz. Bunun dışında hiçbir şekilde ne acentenin kendisi, ne de sizin kendi personeliniz acente adına satış giremez.

A2App mobil uygulama ile satışlar, otel girişleri, paket tur katılımları, VIP transferler ve araç tahsis işlemlerini cep telefonunuzdan anlık olarak takip edebilirsiniz. Örneğin sor-sat durumda olan bir otel için rezervasyon talebi geldiğinde cep telefonundan anında cevap dönebilir ve fiyat verebilirsiniz.

Acente2 Incoming, incoming operasyonları için eksiksiz bir yönetim sistemidir. Her zaman, her yerde hazır olmanızı sağlar.

Sizi Arayalım

Diğer Versiyonlar

Bize Ulaşın
Aklınıza takılan bir konu varsa lütfen arayın veya e-posta gönderin
0262 324 67 00 - [email protected]