Operasyon yönetim sistemlerimiz Acente2 Standart, Acente2 Profesyonel, Acente2 Incoming ve Acente2 Multi Market versiyonlarımızda bulunmaktadır.

 

Otel girişlerinizi, tur çıkış tarihlerinizi ve transferlerinizi Acente2 operasyon yönetim sistemleri üzerinden takip edebilir, konfirme, değişiklik ve iptal işlemlerinizi kaydedebilirsiniz.

Otel Operasyon

A2 Back Office programında otel operasyon modülü içerisinde tüm otel rezervasyonlarınızı, hesaplanan fiyat ve maliyetleri, müşteri tahsilat durumunu, konfirme durumunu, otel ödemelerini ve iptal / değişiklik durumlarını takip edebilirsiniz. Bu ekranları kullanarak kendi kontratlı otelleriniz için otele konfirme formu, değişiklik ve iptal formlarını gönderebilirsiniz. Online konfirme sistemi ile otel yetkilisi birkaç tıklama ile size konfirme verebilir veya rezervasyonu red edebilir.

Tur Operasyon

Tur tarihleri, yolcu listeleri, otobüs yerleşim planı, otel konaklama listeleri gibi tur için gerekli birçok kaydı bu ekranlardan takip edebilir ve çıktılarını alabilirsiniz. Tüm listeler satış ekranından girilen verilere göre otomatik olarak oluşturulur. İptal, değişiklik gibi işlemler bu ekranlara otomatik olarak yansıtılır. Tüm tur tarihleriniz için ayrı ayrı not alabilir ve notları hızlıca kontrol edebilirsiniz.

Transfer Operasyon

Transfer operasyon sisteminde VIP transfer, shuttle transfer ve araç tahsis olmak üzere 3 ayrı ekran bulunmaktadır. Araç ve şoför görevlendirmenizi yapabilir, görevlendirme SMS'leri gönderebilir, yolculara bilgilendirme SMS'leri atabilir ve transfer durumlarını güncelleyebilirsiniz.

Başlıca Özellikler

Online Konfirme Sistemi

Oteller ve diğer tedarikçileriniz ile konfirme işlemi gereken tüm işlemler için online konfirme gönderebilirsiniz. Konfirme e-postasında işlem için gerekli bilgiler ve konfirme linki yer almaktadır. Tedarikçi firmadaki yetkili konfirme linkine tıklayarak bilgileri birkez daha kontrol eder ve rezervasyonu konfirme edebilir.

İşlem Kayıtları

Acente2 programı kim, neyi, ne zaman yapmış kaydeder. Bu şekilde hatalı işlemleri kimin yaptığını kolaylıkla yakalayabilirsiniz.

Otomatik Çıktı Üretimi

Tüm operasyonlarınız için gerekli evrakları sistem üzerinden otomatik olarak üretebilirsiniz. Bu belgeler satış ekranından girilen verilere göre üretildiği için operasyon ekranında ek işleme gerek kalmaz, birkaç tıklama ile işlemleri yapabilirsiniz.

Dahası Var mı?

Elbette var. Bizim buraya yazamadığımız aklınıza gelen soruları lütfen bize iletin, hızlı bir şekilde cevaplayalım.

Bize Ulaşın
Aklınıza takılan bir konu varsa lütfen arayın veya e-posta gönderin
0262 324 67 00 - [email protected]