Acente2 programını seçmeniz için 10 neden;

 1. Tecrübeli ve Uzman Ekip
  2006 yılından bu yana turizm sektörü için yazılım geliştiriyoruz. Birçok seyahat acentesi ile konuşuyoruz, sektörde neyin nasıl yapıldığını görüyoruz ve bunu en kolay kullanılacak şekilde Acente2'ye aktarıyoruz. Yıllar içinde edindiğimiz tecrübe ve geliştirdiğimiz çözümler ile hiçbir sorunuz cevapsız kalmaz.
   
 2. Teknik Servis
  Acente2 ile kolayca ulaşabileceğiniz bir teknik servis hizmeti sunuyoruz. Programa dair her türlü soruyu en hızlı şekilde cevaplıyor ve çözümler üretiyoruz. Sistemlerimizi 7/24 takip ediyor ve kesintisiz çalışması için gerekli tüm önlemleri alıyoruz.
   
 3. Kapsam
  Acente2 otel, tur ve transfer konusunda çok ciddi alt yapılara sahip bir sistemdir. Aynı zamanda çok yüksek satış hacimlerini kolayca kaldırır. Şirketinizin büyümesi, turizmde yeni iş alanlarına girmesi Acente2 için herhangi bir sorun teşkil etmez. Siz şirketinizi dilediğiniz kadar büyütün, Acente2 her zaman ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.
   
 4. Entegre Sistem
  Acente2 programı birçok modülden oluşur ancak hepsi birbiri ile entegredir. Bu şekilde herhangi bir işi 1 kere yapmanız yeterlidir, değişiklik tüm modüllere yansır. Tüm sistemin entegre olması sizi birçok ek maliyetten, zaman kaybından kurtarır ve verimliliğinizi arttırır.
   
 5. E-Ticaret ve Satış Yönetimi
  Turizm hizmetleri satışı artık online sistemler üzerinden yürüyor. Acente2 arka planda gelişmiş bir satış yönetimine sahip olmakla birlikte, tüm süreçlerini e-ticarete yönelik olarak geliştirmiştir. Her zaman erişebilir olmak, arandığı zaman bulunmak için birçok sistem geliştirdik, geliştiriyoruz. Artık sadece bir web sayfasına sahip olmaz size başarıyı getirmeyecektir, sistemin arkasında birçok yönetimsel sisteme sahip olmanız gerekir. Acente2 size e-ticaret için gerekli tüm alt yapıyı sunar.
   
 6. Operasyon Yönetimi
  Ürünü sattık, peki süreci nasıl kontrol edeceğiz? Otele konfirme göndermek, tur listesini almak, transfer zamanını takip etmek vs tüm süreci Acente2 programı ile kontrol edebilirsiniz. Acente2 operasyon yönetim modülleri satış tamamlandığı andan hizmetin bitişine kadar her aşamayı kontrol eder ve akış yönetimi içinde sürdürür. Bu şekilde hiçbir müşteriniz otel kapısında kalmaz, turda fazla koltuk satmazsınız. Şirketinizden exceli kaldırmak istiyorsanız, Acente2 operasyon yönetimi sizin tam olarak istediğinizi verecektir.
   
 7. Turizm Muhasebesi
  Acente2 muhasebe modülü, ön muhasebe sistemidir. Cari hesap, fatura, kasa, banka, pos vb tüm gerekli bilgiyi tutar. Ancak standart bir ön muhasebe sistemi değildir. Biz muhasebeciler için değil, turizmciler için muhasebe sistem geliştirdik. Otel ödemeleri, tur ödemeleri, tur hakediş hesaplamaları, transfer gelir/gider takibi gibi turizme özel konuların turizme özel çözümlerini geliştirdik. Bu sebeple, muhasebe sistemimize turizm muhasebesi ismini verdik. Aynı zamanda geliştirdiğimiz mobil uygulamalar ile muhasebe verilerinize dilediğiniz zaman erişebilmenizi sağladık. Turizm ofiste oturularak yapılacak bir iş değil, o yüzden her zaman erişelebilir olmak bizim için önemli. Mobil uygulamalarımızı tam olarak bu fikirle geliştirdik, geliştiriyoruz.
   
 8. Gelişmeye Açık
  Acente2 her zaman gelişmeye ve genişlemeye açık bir mimaride tasarlandı. Bu şekilde yeni özellikler eklemek daha kolay ve daha az maliyetli oldu. İhtiyacınız olan yeni bir özellik, eğer tüm Acente2 kullanıcılarının yararına olacak birşey ise tamamen ücretsiz olarak geliştiriyoruz. Acente2 kullanıcıları sözleşmeleri devam ettiği sürece tüm yenilikleri herhangi bir ek bedel ödemeden alabiliyor ve hemen kullanmaya başlayabiliyor.
   
 9. Güvenli
  Her zaman son teknolojiyi kullanıyoruz ve güvenlik konusunda çok hassassız. Acentelerimiz bazen bize kızsa bile güvenlikten ödün vermiyoruz ve birçok bu dikkatin pozitif sonuçlarını gördük. Acente yöneticileri ve çalışanları teknolojiden anlama ve teknolojinin açıklarını bilmek zorunda değiller, bu bizim işimiz. Bizde işimizi yedeklemeden, güvenlik alt yapılarına kadar her alanda en iyi şekilde yerine getiriyoruz.
   
 10. En Çok Kullanılan Sistem
  Acente2, Türkiye'de online rezervasyon alanında en çok kullanılan sistemdir. En çok kullanılmak ancak ve ancak en çok tavsiye edilmek ile olur. Biz "en çok kullanılan" başarısını elde edebildiysek, bu bizimle çalışan acentelerin tavsiyeleri sayesinde olmuştur. Bunu elde etmek için ise yukarıdaki 9 maddeyi hakkını vererek yerine getirdik.

Acente2 dün başlamış bir macera değil, yarın da bitmeyecek. Büyük işler başarmak isteyenler ile birlikte daha fazla otel satıp, daha fazla tur otobüsü kaldıracağız.

 

Acente2'yi geliştirirken kullandığımız teknolojileri öğrenmek ister misiniz? Tıklayın;

Teknolojimiz

Bize Ulaşın
Aklınıza takılan bir konu varsa lütfen arayın veya e-posta gönderin
0262 324 67 00 - [email protected]