A2App Mobil Uygulama Acente2 Standart, Acente2 Profesyonel, Acente2 Incoming ve Acente2 Multi Market versiyonlarımızda bulunmaktadır.

 

A2App, Acente2 programı lisans güncellemesi devam acentelerimizin kullanabildiği Android ve IOS için geliştirilmiş bir mobil uygulamadır.

A2App ile satışlarınızı, operasyon özetinizi, muhasebe özetinizi görebilir ve bir kısım işlemleri yapabilirsiniz. Siz ofiste yokken neler satılmış, siteye kaç kişi girmiş, yarın otel girişleri neler, bu hafta çıkacak turlarda kaç koltuk satılmış ne kadar boş yer kalmış, gelir gider durumu nedir gibi birçok önemli bilgiye özet halinde erişebilirsiniz.

A2App çeşitli durumlarda size bildirim gösterir. Örneğin yeni bir satış geldiğinde veya önemli bir veri değişikliği (kasa hareketlerindeki değişiklikler gibi) olduğunda hemen bir bildirim alırsınız. Bu şekilde sizden gizli bir işlemin yapılması mümkün olmaz.

A2App Android versiyonu Java programlama dili ile, IOS versiyonu Swift programlama dili ile native uygulama olarak geliştirilmektedir. Yeni versiyon güncellemelerini Google Play'den ve App Store'dan indirebilirsiniz.

Android versiyonu için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teknoarge.a2app

IOS versiyonu için: https://apps.apple.com/us/app/acente2/id1462048322

Dahası Var mı?

Elbette var. Bizim buraya yazamadığımız aklınıza gelen soruları lütfen bize iletin, hızlı bir şekilde cevaplayalım.

Bize Ulaşın
Aklınıza takılan bir konu varsa lütfen arayın veya e-posta gönderin
0262 324 67 00 - [email protected]