Acentenizde Acente2 programlarını kullanırsanız neler olur?

 1. Patron herşeyi anında görür
  Günlük cironuzu öğrenmek için kimseye ihtiyacınız yok, cep telefonunuzu açın ve A2App ile anında öğrenin. Kim ne satmış, hangi ürün / hizmet satılmış, yarın hangi otellere giriş var veya yarın kalkacak turda kaç boş yer kalmış, hepsi A2App ile anında karşınızda. Dilerseniz her satış yapıldığında size bildirim de gönderebiliriz.
   
 2. Excel yok, karmaşa yok, zarar ziyan yok
  Operasyon yönetimi için bir program kullanmıyorsanız excel kullanıyorsunuz, haliyle tüm iş insan kontrolünde dönüyor demektir. İnsan bu, hata yapar. Ama Acente2 operasyon yönetim modülleri herşeyi zamanında kayıt altına alır, zamanında size bilgi verir ve her türlü raporu anında hazırlar. Müşteriniz hava alanında kalmaz, tur otobüsünüzde fazla koltuk satılmaz. Açıkçası bir şunu çok net gördük; Orta halli bir acentede excel kullanımı dolayısı ile yapılan hataların yıllık maliyeti Acente2 programının maliyetinin 2-3 katına ulaşıyor.
   
 3. Satış satış satış
  Para kazanmak için satmak gerekli. Peki nasıl satacağız? Acente2 size hem son kullanıcıya, hem alt acentelere satış imkanı sağlar. 18 ayrı banka ve ödeme kurumu ile entegrasyonumuz sayesinde dilediğiniz banka / ödeme kurumu ile anlaşabilir ve web sitenizden ödeme alabilirsiniz. Bizim birçok müşterimiz, özellikle tur paketi satan acentelerimiz satışlarının %50 den fazlasını web siteleri üzerinden sanal pos ile yapıyorlar.
  Sanal pos kullanımı size 2 avantaj sağlar;
  1- 7/24 açık olursunuz
  2- Müşterileriniz diğer sitelerde alıştıkları gibi size de online ödeme yapabilirler. Ödeme almak için telefon kart bilgisi istemenize gerek kalmaz.
   
 4. Veri güvenliği ve yedekleme
  Bizim işimiz yazılım, sizin işiniz turizm. Siz işinizi doğru şekilde yapmaya çalışırken verilerinizin güvenliği, yedekleniyor olması gibi detaylarla uğraşmayın. Biz kendi işimizi yapıyoruz. Sistemlerimizi güvenli tutuyoruz ve tüm verileri yedekliyoruz. Hatta yedeklerin bile yedeklerini alıyoruz. Bir arıza olduğunda kolayca verileri kurtarabiliyoruz. Düşünsenize, yarın büyük bir operasyon var ve bugün bilgisayar bozuldu. Biz size her zaman yedek sistem sunarız, sizi kendi başınıza bırakmayız. Dediğimiz gibi, bizim işimiz yazılım, sizin işiniz turizm.
   

Kendimizi bu kadar övdük, referanslarımızı da bir baksanız :)

Referanslar

Bize Ulaşın
Aklınıza takılan bir konu varsa lütfen arayın veya e-posta gönderin
0262 324 67 00 - [email protected]