Tüm versiyonlarımız için teknik servis sağlamaktayız.

 

Acente2 programı son derece kolay kullanımlı bir programdır ancak yine de kurulum gibi işlemlerde ve takıldığınız konularda teknik servis sağlamamız gerekir.

Teknik Destek

2 türlü teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır;

Telefon İle Anında Destek

Herhangi bir konuda işlemin nasıl yapılacağını bulamadığınızda veya ilk defa yapacağınız bir işlem için yardıma ihtiyaç duyduğunuzda çağrı merkezimize (0262 324 67 00) ulaşabilir ve anında destek alabilirsiniz. Arkadaşlarımız bilgisayarınıza uzaktan bağlantı programları ile bağlanır ve sizin ekranınızda gerekli çalışmayı yapar. Hem telefonda anlatırız, hem de ekranınızda gösteririz. Bu şekilde uygulamalı olarak konu hakkında bilgi almış olursunuz.

Ticket Sistemi

Bizim çalışma yapmamızı gerektiren konular hakkında (web tasarımda değişiklik, sanal pos kurulumu, program incelemesi vb) bize e-posta gönderebilirsiniz. [email protected] adresine göndereceğiniz e-postalar otomatik olarak ticket sistemimize eklenir ve size cevap olarak ticket numarası döndürülür. Bu şekilde tüm işlemleriniz ticket numarası ile takip edilir ve bizim tarafımızda çalışma tamamlandığında size yine e-posta ile ticket sistemi üzerinden dönüş yapılır. Ticket sistemi tüm gelen ve giden e-postaları arşivler. Ticket sistemine üye girişi yaparak tüm ticketlarınızı, hangi durumda olduğunu inceleyebilirsiniz.

Program Güncellemeleri

Acente2 programı güncellemelerinin tümü otomatik olarak yapılmaktadır. A2 Back Office programı kendisine ait bir güncelleme olup olmadığını aralıklarla kontrol eder ve güncelleme varsa programı bir sonraki başlatmanızda otomatik olarak yükler. Sizin ekstra bir çalışma yapmanız gerekmez. A2 Cloud sistemi güncelleme sistemlerimiz tarafından otomatik olarak güncellenmektedir. A2App mobil uygulamalarımız ise Google Play ve App Store üzerinden güncellenebilir.

Tüm güncellemelerden sonra yeni versiyonla ilgili değişiklik listesi (change log) ekranınızda gösterilir.

Güncelleme Duyuruları

Acente2 programının tüm modülleri ile ilgili yaptığımız güncellemeler hakkında bazen güncelleme duyuruları yayınlıyoruz. Önemli değişikliklerden önce bilgilendirme e-postaları gönderiyoruz. A2 Back Office programı ara sıra size güncelleme duyuruları e-postalarını hangi adresinize göndermemizi istediğinizi sorar. Güncelleme e-postaları belirttiğiniz e-posta adresine gönderilir. Bu şekilde geliştirmeler hakkında bilgi sahibi olabilir.

Dahası Var mı?

Elbette var. Bizim buraya yazamadığımız aklınıza gelen soruları lütfen bize iletin, hızlı bir şekilde cevaplayalım.

Bize Ulaşın
Aklınıza takılan bir konu varsa lütfen arayın veya e-posta gönderin
0262 324 67 00 - [email protected]