SEO altyapısı tüm versiyonlarımızda bulunmaktadır.

 

Acente2 programında tüm otel, otel kategorisi, tur, tur kategorisi, şehir ve ilçe sayfaları ile tüm diğer içerik sayfalarınızın URL adresini manuel düzenleyebilirsiniz. Manuel URL adresi yazılmadığı durumda Acente2 programı URL adresini otomatik olarak düzenler ancak dilediğiniz zaman manuel URL oluşturabilirsiniz.

Aynı şekilde tüm sayfaların title, description ve keywork alanlarını sayfaya özel orjinal içerik olacak şekilde yazabilirsiniz. Bu alanlar boş bırakılırsa sistem otomatik olarak çeşitli değer atayacaktır. Ancak bizim tavsiyemiz elbette manuel SEO çalışması yapmanız yönündedir.

Acente2 alt yapılarını kullanarak Facebook paylaşım kartlarına yönelik içerikler oluşturabilirsiniz. Bu şekilde sayfa adresiniz Facebook'ta paylaşıldığında rastgele bir içerik gelmez, sizin belirlediğiniz içerikler gösterilir.

Standart dışı metatag kullanmanız gerekirse sayfaya özel veya genel içerikler içinde ekstra metatag ekleyebilirsiniz.

Acente2 programına Google Analytics ve Yandex Metrica gibi istatistik yazılımlarını entegre edebilirsiniz. Aynı şekilde Google Adwords, Facebook Pixel kodlarını sisteme yükleyebilirsiniz. Bu şekilde reklam çalışmalarınızda daha başarılı işler çıkarabilir, yeniden pazarlama özelliklerini kullanabilirsiniz.

Dahası Var mı?

Elbette var. Bizim buraya yazamadığımız aklınıza gelen soruları lütfen bize iletin, hızlı bir şekilde cevaplayalım.

Bize Ulaşın
Aklınıza takılan bir konu varsa lütfen arayın veya e-posta gönderin
0262 324 67 00 - [email protected]