İçerik Yönetim Sistemimiz tüm versiyonlarda kullanılabilir.

 

Acente2 programı otel, tur, transfer tanıtımları ve SEO çalışmaları için birçok içerik üretebileceğiniz alan sunmaktadır.

Sisteme yüklediğiniz oteller için dilediğiniz kadar fotoğraf yükleyebilir, tanıtım bilgilerini dilediğiniz uzunlukta ve orjinal içeriklerle birlikte yazabilir, oda tipi tanıtımları, konsept içerikleri hakkında bilgi verebilirsiniz. Oteli satmanız için gerekli tüm içeriği Acente2 programının size sunduğu alt yapıyı kullanarak web sitenize yükleyebilirsiniz.

Oteller gibi turlar içinde genel tanıtım metinleri, tur programları, dahil ve hariç hizmet dökümleri yazabilir, dilediğiniz kadar fotoğraf yükleyebilirsiniz. Yüklediğiniz tüm veriler web sitenizde uygun yerlerde ve sekmelerde yayınlanır, müşterinize mümkün olan en çok bilgiyi verebilirsiniz.

Tüm otel ve tur kategorilerin, şehir ve ilçe sayfalarında tanıtım metinleri yazabilirsiniz.

Standart ürün ve liste sayfaları dışında kendinizde manuel sayfalar açabilir, içerik üretebilir ve bir çeşit blog sayfası oluşturabilirsiniz. Örneğin Kapadokya otelleri sayfasında kullanılmak üzere "Kapadokya'da Ne Yenir" sayfası oluşturup sayfa içi linkleme yapabilirsiniz.

Orjinal içerik, Google organik aramalarında son derece önemlidir. Aynı şekilde müşterinizde bu içeriğe göre karar verip satın alır. Acente2 içerik yönetim sistemi birçok alt sistemle birlikte size bu konuda büyük bir özgürlük sağlar.

Dahası Var mı?

Elbette var. Bizim buraya yazamadığımız aklınıza gelen soruları lütfen bize iletin, hızlı bir şekilde cevaplayalım.

Bize Ulaşın
Aklınıza takılan bir konu varsa lütfen arayın veya e-posta gönderin
0262 324 67 00 - [email protected]