#YeniSezon / Acente2 Standart

 • %50 peşinat ile hemen alın, kalanı 3 ay sonra ödeyin.
 • Kredi kartı ile yapacağınız peşinat ve taksit ödemelerinize ayrı ayrı 3 taksit imkanı.

Acente2 Standart paket e-ticaret ile satış, operasyon ve muhasebenin tek program altında toplandığı çok kapsamlı bir sistemdir. Sattığınız otel / tur / transferin hem operasyonunu yapabilir hemde muhasebesini kolaylıkla tutabilirsiniz. Böylece ek iş çıkarmaz, verileri farklı farklı programlara taşımak gerekmez.

Acente2 Standart, sehayat acentenizin tüm işlerini tek program içinde, sistemli şekilde ve her yerden ulaşılabilir halde yönetmenizi sağlar.

Acente2 Standart ile tüm bilişim ihtiyaçlarınızı bir paket içinde bulabilirsiniz. Satış modülünü, çağrı merkezi satışlarınızı ve kapı müşterinize yaptığınız satışları sisteme kaydetmek için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda online rezervasyon sisteminden gelen satışlarda satış ekranında listelecek, tüm satışlarınızı tek ekrandan takip edebileceksiniz.

Operasyon ekranlarında otel, tur ve transfer satışlarınızın operasyonunu takip edebilir, konfirme, sözleşme, talep iletme ve iş emri oluşturma gibi işlemleri sistem üzerinden yapabilirsiniz. Muhasebe sisteminde ise şirketinizdeki tüm kasa hareketlerini kayıt ve takip edebilir, ödeme raporları, hatırlatmaları alabilir, ödeme planlarınıza hızlıca ulaşabilirsiniz. Cari hesap, fatura, kasa, banka, prim ve daha birçok özellik A2 Back Office programı içerisinde yer almaktadır.

Sizi Arayalım

Kimler İçin

 • İç pazar müşterisine yönelik otel, tur ve transfer hizmeti satan acenteler
 • Yurtiçi veya yurtdışı tur düzenleneyen acenteler
 • VIP ve/veya Shuttle transfer hizmeti satan acenteler
 • Şirket içinde yürütülen tüm işleri sistem üzerinden takip etmek isteyen acenteler
 • Şirketin anlık durumunu (satış, operasyon ve muhasebe) mobil uygulama ile anlık takip etmek isteyen acenteler
 • Muhasebeye önem veren ve turizm muhasebesine uygun program arayan acenteler
 • Web sitesi ile entegre satış/operasyon/muhasebe sistemi isteyen acenteler

Neler Var

 • A2 Back Office
 • A2 Cloud
 • A2 B2C
 • A2App
 • Mobil uyumlu web tasarım
 • SEO desteği
 • Sanal pos entegrasyonları
 • Talep yönetim sistemi

Neler Yok

 • A2 B2B
 • Farklı pazar fiyatları giriş özelliği

Opsiyonel Özellikler

 • Otel, tur ve uçak bileti için XML entegrasyonları
 • Profesyonel pakete yükseltme (A2 B2B eklenir)
 • Entegre site modülü ile tek merkezden birden çok site yönetme özelliği
 • Yaprak site modülü
 • Yabancı dil modülü (Oteller için farklı pazar fiyatı girme imkanı sağlamaz, bunun için Acente2 Incoming veya Acente2 Multi Market versiyonunu tercih etmelisiniz)

Opsiyonel özellikle paket fiyatına dahil değildir, ek ücret ödenerek satın alınabilir.

Neler Yapılabilir

Acente2 Standart paket bir seyahat acentesinin tüm sistem ihtiyaçlarını tek başına karşılar. Acente2 Lite pakete ek olarak satış yönetimi, operasyon ve muhasebe sistemlerine sahiptir. E-ticaret sistemi, satış yönetimi, operasyon sistemi ve ön muhasebe alt yapısı ile satışı, operasyonu ve muhasebeyi tek program üzerinden takip etmenizi sağlar. A2App mobil uygulama ile cep telefonunuz üzerinden tüm sistemi kontrol etmenizi, anlık rapor alabilmenize imkan sağlar.

Standart paket ile anlaşmalı olduğunuz otellerin kontratlarını sisteme girebilir, otel detaylarını tanımlayabilir ve online satışını gerçekleştirebilirsiniz. Otel satışlarınızı satış yönetim ekranından görebilir, ödemelerini takip edebilirsiniz. Tahsilatları tamamlanan veya ödeme planı hazırlanan satışlar operasyon ve muhasebe ekranlarına aktarılır. Operasyon ekranında otele online konfirme gönderebilirsiniz. Online konfirme özelliğinde otele bir konfirme linki gönderilir. Otelde görevlisi linke tıklayıp sayfanıza gelir ve konfirme edebilir veya reddebilir. Eğer "not confimed" seçerse neden red ettiğini belirtmesi gerekir. Konfirmesi alınan satışlar muhasebe ekranındaki otel ödemeleri listesine aktarılır. Bu listesi A2App üzerinden de görebilirsiniz. Bu şekilde ne zaman, nereye, ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini anlık takip edebilirsiniz.

Tur operasyon ekranlarından dilediğiniz kadar tur paketi ekleyebilirsiniz. Acente2 programında tek fiyatlı, fiyat seçenekli, günübirlik/aktivite ve cruise turları olmak üzere 4 farklı türde tur açılabilir. Her tur için dilediğiniz kadar tur çıkış tarihi ekleyebilir, yolcularınızı alacağınızı durakları ve saatlerini belirleyebilirsiniz. Sistem tur kontenjanını otomatik olarak takip eder, kontenjan dolduğunda satışı otomatik durdurur. Kontenjan doluluk raporunu anlık olarak görebilirsiniz. Aynı rapora A2App üzerinden de ulaşılabilir. Tur muhasebesi tarafında ise Acente2 tahmini maliyet ve gerçekleşen maliyeti ayrı ayrı raporlayabilir. Otel, ulaşım, yakıt, restoran, uçak, rehber vb tüm harcamalarınızı sisteme kaydedebilir, her çıkış tarihi için ayrı ayrı muhasebe raporu alabilirsiniz. Sistem tedarikçi firmaların cari hesaplarını ayrı ayrı tutar ve hepsinin hakedişini hesaplayabilir. Hakediş hesaplandıktan sonra ödeme tarihi belirleyebilir ve ödeme planlamasına dahil edebilirsiniz.

Transfer operasyon sisteminde VIP, araç tahsis ve havaalanı shuttle transferlerinizi tanımlayabilirsiniz. VIP transfer alt yapısı ile sizin tanımladığınız tüm güzergahlarda VIP araç rezervasyonu satışı yapabilirsiniz. Sistem tüm operasyonu otomatik olarak tutacak, günlük iş planlarınızı otomatik olarak hazırlayacaktır. Araç ve şoför görevlendirmesi yapabilir, araçların günlük iş planlarını görebilirsiniz. Dilerseniz şoförlere iş planları ile ilgili SMS ile bildirim gönderebilirsiniz. Araç tahsis işlemleri, transfer hizmeti dışında günlük/haftalık şoförlü araç kiralama için kullanılabilir. Shuttle satışı tarafında ise biletli yolcu taşımacılığı yapılan havaalanı transferi işlemlerinizi yapabilirsiniz. Örneğin Alanya - Antalya Havaalanı shuttle taşımacılık gibi.

Muhasebe alt yapısı turizm muhasebesine göre düzenlenmiştir. Cari hesap, kasa, banka, pos cihazları, fatura, prim hesaplamaları gibi birçok detay yer almaktadır. İşlemleri tamamlanan satışlar eğer cari hesap üzerinden satılmış ise otomatik olarak cari hesap ekranlarına aktarılır. Otel cari hesapları, tur hakediş hesaplamaları, rehber carileri, şoför carileri vb gerekli olan tüm hesaplar tutulabilir. Fatura ekranı işi bitmiş olan satışların faturalarını kesmenizi sağlayacak şekilde organize edilmiştir. Acente2 programı her satış için özel bir faturalandırma tarihi hesaplar. Bu tarih verilen tüm hizmetin bittiği tarihtir. Bu şekilde faturalarda daha sonra iptal veya değişiklik yapmanız gerekmez. Fatura sistemi e-fatura alt yapısına sahiptir, dilerseniz kağıt fatura kullanıp çıktı alabilir, dilerseniz e-fatura kullanıp faturaları müşterilerinize e-posta ile gönderebilirsiniz.

Acente2 Standart şirketinizde dönen tüm iç işlerinizi kontrol altına alabilmeniz için tasarlandı. Hem e-ticaret yapabilir, hemde birçok gelişmiş detay ile herşeyi çok daha hızlı ve basit bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

Sizi Arayalım

Diğer Versiyonlar

Bize Ulaşın
Aklınıza takılan bir konu varsa lütfen arayın veya e-posta gönderin
0262 324 67 00 - [email protected]